تور برزیل

تور برزیل

مرکز گردشگری و جهانگردی آتریسا گشت ( آریا ماهان کبیر ) برگزار کننده تور برزیل به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت در ایران

کشور برزیل در قاره آمریکای جنوبی واقع شده که بزرگ ترین کشور آن نیز می باشد. یک سمت این کشور را از شمال تا جنوب، اقیانوس اطلس شمالی و جنوبی فرا گرفته است. سمت دیگر آن کشور های سورینام، گویان، ونزوئلا، کلمبیا، پرو، بولیوی، پاراگوئه، اروگوئه، آرژانتین قرار گرفته اند.

این کشور با مساحت 8.515.767 کیلومتر مربع پنجمین کشور وسیع دنیا می باشد که دارای 202.656.788 نفر جمعیت است. همچنین پنجمین کشور پر جمعیت دنیا نیز می باشد.

پایتخت کشور برزیل، برزیلیا می باشد و زبان رسمی این کشور پرتغالی است. تراکم جمعیت در کشور برزیل در مناطق ساحلی، جنوب شرقی و شمال شرقی واقع شده است.

مهمترین شهر های کشور برزیل سائوپائولو، برزیلیا، سانتوس، ریودوژانیرو، پتروپولیس و سالوادور می باشند.

نژاد مردم برزیل بسیار متفاوت است که به غیر از زرد پوستان و بومیان شامل سفید پوستان، سیاه پوستان و قهوه ای پوستان نیز می باشد.

65 درصد از مردم برزیل مسیحی کاتولیک می باشند. همین امر باعث به وجود آمدن کلیساهای بسیار در این کشور شده که غالبا تاریخی و دیدنی نیز هستند.

تنوع فرهنگی و قومی کشور برزیل باعث به وجود آمدن جشن ها تعطیلات و کارناوال های بزرگ و باشکوه شده است.

کشور برزیل - تور برزیل
سفر به برزیل
برزیل کشور شور و هیجان، کشور تنوع، کشور کارناوال های پر از رنگ و رقص 
پرچم کشور برزیل

سواحل بکر و بعضا دست نخورده اقیانوس اطلس جنگل های بارانی آمازون روحیه ی پر انرژی و جنب و جوش مردمان برزیل از جمله جاذبه های گردشگری این کشور می باشد و با هر روحیه ای به کشور برزیل سفر کنید در پایان سفر شاد و پر از انژری و سر زندگی خواهید بود.

برزیل کشوری است که شما در هر ماه از سال می توانید سفری دلپذیر به آن جا داشته باشید . اگر قصد سفر به جنگل های آمازون را دارید باید توجه داشته باشید که در ماه های کم باران سال به آن جا سفر کنید که شامل ماه های تیر، شهریور، آذر و دی ماه می باشد.

اگر می خواهید در فصل خنک و معتدل سفر به برزیل را تجربه کنید باید در ماه های مهر و آبان و اردیبهشت و خرداد به آنجا سفر کنید و همچنین برای کسانی که می خواهند هزینه کمتری بپردازند کم هزینه ترین ماه ها مربوط به ماه های اردیبهشت و مهر ماه می باشد.

تابستان های شهر ریو فصل هجوم مسافر و توریست می باشد که از یک طرف خود ایجاد جاذبه می کند ولی از طرف دیگر باعث گرانی نیز می شود.

برنامه سفر به برزیل

تابستان 95

 

تور بزرگ لوکس برزیل تابستان 95 ( 11 شب و 12 روزه)

2 شب سائوپائولو  – 2 شب پاراتی – 4 شب ریو دو ژانیرو  – 3 شب آبشار فوز ایگواسو

 

 

 

 

 

خدمات تور   —> صبحانه بصورت بوفه در تمام هتلها ، راهنمای فارسی زبان ، ترانسفر فرودگاهی ، بلیط الاتحاد (رفت و برگشت شهر سائوپائولو-اخذ ویزای برزیل-1 گشت نیمروزی در سائو-1گشت قایق سواری همراه با ناهار در پاراتی-1گشت نیم روزی ویک گشت تمام روز با ناهار در ریو-1گشت آبشار در ایگواسو-ترانسفر زمینی(سائوتا پاراتی+پاراتی تا ریو)ترانسفر هوایی و تهیه بلیط هواپیما در میسر های(ریو تا ایگواسو+ایگواسو تا سائو)از خطوطهواپیمایی برزیلی

هزینه تور هتل 4 ستاره تاپ : 5500000تومان + 3250 دلار

 

هزینه تور هتل 5 ستاره تاپ : 5500000 تومان +3450دلار

مدارك لازم : 2 قطعه عكس رنگي با زمینه سفيد -پاسپورت با 7 ماه اعتبار و 1 نسخه معرفي نامه شغلی مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت انگلیسی یاترجمه شده و 1 نسخه گواهی حساب بانكي بصورت انگلیسی از امور بين الملل بانكي كه مسافر در آن حساب دارد که نشان دهنده تاریخ ورقم افتتاح حساب تعداد گردش و رقم باقیمانده میباشد(گواهی تمکن مالی)،یک سری کپی ویزاهای قبلی مسافرین،اصل گذرنامه های قبلی-فرم اطلاعات مسافرین

هتل های برزیل

اینفوگرافی تورمسافرتی برزیل

دیگر مراکز تخصصی در زمینه تور و گردشگری:

 

تور روسیه

تور سوچی